Archiwum aktualności

 • 24.05.2019

  Pogrążeni w żalu

  Rodzina, uczniowie, cała społeczność Computer College jest pogrążona w żalu po odejściu wspaniałego człowieka i nauczyciela Pana Waldemara Gręźlikowskiego. Jeszcze nie możemy w to uwierzyć.
  Czytaj więcej
 • 24.05.2019

  Młodzi Glosują w Computer College

  Centrum Edukacji Obywatelskiej od 25 lat zaprasza polskie szkoły do prowadzenia działań profrekwencyjnych przed wyborami. Do tej pory w symulacjach wyborów wzięło udział niemal 3 miliony uczniów i uczennic! Celem akcji Młodzi głosują jest zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym, w tym zachęcenie ich do świadomego udziału w wyborach.
  Czytaj więcej
 • 17.05.2019

  Cezary Formalewicz zwyciężcą konkursu "BE PROFESSIONAL"

  Pani Ania Gorzechowska i pani Marta Włodarczyk to najlepsze nauczycielki angielskiego w Koszalinie. Mamy też najlepszego ucznia, który chłonie ten język jak gąbka.
  Czytaj więcej
 • 15.05.2019

  Bezpieczne zakupy w sieci

  15.05.2019 do siedziby Computer College zawitali pracownicy komendy Miejskiej Policji W Koszalinie. Temat, który przybliżyli uczniom dotyczył bezpiecznych zakupów sieci, tudzież niebezpieczeństw czyhających na konsumentów. Zostały wymienione różne platformy transakcyjne on-line, między innymi allegro.pl. Padło też kilka słów na temat olx.pl.
  Czytaj więcej
 • 14.05.2019

  Oko za oko...?

  Dzisiaj w szkole odbyło się spotkanie uczniów CC z panią dyrektor Małgorzata Śliwińską. Tematem była przemoc i mowa nienawiści. To niestety zjawiska coraz powszechniejsze w naszej rzeczywistości. Przyczynkiem do zgromadzenia stało się tragiczne wydarzenie z minionego piątku.
  Czytaj więcej

Partnerzy